• Ośrodek Kultury
    Gminy Wolin
29 paź 2016

Sztabowe wieści nr 1

Wolin zagra z Orkiestrą podczas 25 finału WOŚP w 2017 roku! Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyraziła zgodę na utworzenie sztabu w Wolinie. W naszym sztabie 50 wolontariuszy będzie kwestować dla ratowania życia  i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopedriatycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Więcej informacji w zakładce SZTAB

czytaj więcej
29 paź 2016

Wolin zagra z Orkiestrą

Wolin zagra z Orkiestrą podczas 25 finału WOŚP w 2017 roku! Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyraziła zgodę na utworzenie sztabu w Wolinie. W naszym sztabie 50 wolontariuszy będzie kwestować dla ratowania życia  i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopedriatycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Więcej informacji o działaniach sztabu są dostępne w zakładce SZTAB WOŚP.

czytaj więcej
21 paź 2016

53. WARSZTATY TEATRALNE

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie organizuje w dniach 26 i 27 listopada (sobota i niedziela) 2016 r. warsztaty teatralne dla pasjonatów teatru, instruktorów i  nauczycieli prowadzących zespoły teatralne i taneczne, a także dla wykonawców indywidualnych (aktorów amatorów i tancerzy) z ruchu scenicznego wspomagającego myślenie o ciele aktora (tancerza) w przestrzeni sceny, a ćwiczenia i zadania mają przekonać uczestników do zastosowania rozwiązań ruchowych i tanecznych w strukturach przedstawień dramatycznych.

czytaj więcej
21 paź 2016

Projekt „KOCIOŁ WYOBRAŹNI”

Projekt „KOCIOŁ WYOBRAŹNI” – otwarte warsztaty edukacyjne i artystyczne dla dzieci i młodzieży sołectwa Domysłów – Żółwino, Kodrąb, Ładzin-Rabiąż, Warnowo, Kołczewo, Wisełka.

Okres realizacji:

01.11.2016r. – 31.07.2017r.

W okresie realizacji 01.11.2016r. – 29.12.2016r. projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.

czytaj więcej
20 paź 2016

Zbadaj się w mammobusie!

Mammografia trwa jedynie kilka minut i polega na zrobieniu 4 zdjęć rentgenowskich – dwóch projekcji każdej piersi. Pozwala na rozpoznanie i wykrycie tzw. zmian bezobjawowych (guzków oraz innych nieprawidłowości w piersi) w bardzo wczesnym etapie rozwoju – wtedy, kiedy nie są one wyczuwalne przez kobietę lub lekarza, co bardzo istotnie zwiększa szansę wyleczenia.

czytaj więcej

plakat

plakat