• Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji
01 mar 2017

Karawana Kultury Luty – Grand Prix dla Białorusi

Otwarte dla publiczności przesłuchania konkursowe zimowej edycji Karawany Kultury - Music Islands Open Festiwal&Contest odbyły się w Międzyzdrojach 25.02.2017. W projekcie wymiany kulturowej wzięli udział uczniowi szkół muzycznych z Kamienia Pomorskiego, Świnoujścia, Pyrzyc, Gorzowa Wielkopolskiego, MDK Świnoujście, MDK Międzyzdroje, Fundacji Teatr Teatr, MOK Wolin, soliści i zespoły z kilku miast Rosji, Białorusi. Niestety nie dojechała grupa z Gruzji, której zabrakło czasu na załatwienie formalności wizowych.

czytaj więcej
01 mar 2017

Ferie Zimowe w Ośrodku Kultury Gminy Wolin

Tegoroczne ferie zimowe w Ośrodku Kultury Gminy Wolin odbyły się w dniach 13-16.02.2017r. Przygotowano dla dzieci trzy bloki warsztatowe – każdy o innej tematyce. Warsztaty plastyczne poprowadzili Daniel Strzelczyk oraz Marian Dębski. Warsztaty kuglarskie poprowadził Kamil Małecki. Warsztaty taneczne poprowadził Paweł Sawicki. Warsztaty mogły się odbyć dzięki dofinansowaniu ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wolinie. Uczestnictwo w zajęciach było bezpłatne.

czytaj więcej
22 lut 2017

Karawana Kultury motywuje i integruje Pomorze Zachodnie

Karawana Kultury to projekt wymiany kulturowej, który łączy rozmaite imprezy i przeróżnych uczestników już prawie 13 lat. Jednym z głównych celów projektu jest motywacja twórczości i ogólna integracja amatorskiego ruchu artystycznego na Ziemiach Zachodniopomorskich.

czytaj więcej
08 lut 2017

Koncert „Nie Było Miejsca Dla Ciebie…”

Koncert „Nie Było Miejsca Dla Ciebie…” w wykonaniu Chóru Uniwersytetu Szczecińskiego pod dyr. dra Tadeusza Buczkowskiego odbył się dnia 28.01.2017 w Kolegiacie św. Mikołaja w Wolinie. Chór  wykonał najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

czytaj więcej

plakat

plakat

plakat

plakat

plakat

plakat

plakat