• Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji
01 mar 2017

Ferie Zimowe w Ośrodku Kultury Gminy Wolin

Tegoroczne ferie zimowe w Ośrodku Kultury Gminy Wolin odbyły się w dniach 13-16.02.2017r. Przygotowano dla dzieci trzy bloki warsztatowe – każdy o innej tematyce. Warsztaty plastyczne poprowadzili Daniel Strzelczyk oraz Marian Dębski. Warsztaty kuglarskie poprowadził Kamil Małecki. Warsztaty taneczne poprowadził Paweł Sawicki. Warsztaty mogły się odbyć dzięki dofinansowaniu ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wolinie. Uczestnictwo w zajęciach było bezpłatne.

czytaj więcej
22 lut 2017

Karawana Kultury motywuje i integruje Pomorze Zachodnie

Karawana Kultury to projekt wymiany kulturowej, który łączy rozmaite imprezy i przeróżnych uczestników już prawie 13 lat. Jednym z głównych celów projektu jest motywacja twórczości i ogólna integracja amatorskiego ruchu artystycznego na Ziemiach Zachodniopomorskich.

czytaj więcej
08 lut 2017

Koncert „Nie Było Miejsca Dla Ciebie…”

Koncert „Nie Było Miejsca Dla Ciebie…” w wykonaniu Chóru Uniwersytetu Szczecińskiego pod dyr. dra Tadeusza Buczkowskiego odbył się dnia 28.01.2017 w Kolegiacie św. Mikołaja w Wolinie. Chór  wykonał najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

czytaj więcej
07 lut 2017

"Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" w wykonaniu Studia Teatralnego Krak-Art z Krakowa

Ośrodek Kultury Gminy Wolin, Biblioteka Publiczna Gminy Wolin oraz Muzeum Regionalne im. A. Kaubego w Wolinie serdecznie zapraszają na spektakl dla dzieci pt.: "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" w wykonaniu Studia Teatralnego Krak-Art z Krakowa, który odbędzie się dnia 24.02.2017r. o godzinie 14:00 w Centrum Współpracy Międzynarodowej w Wolinie (Dworek Woliński, ul. Zamkowa 23a). Wstęp wolny.

czytaj więcej

plakat

plakat

plakat

plakat

plakat

plakat

plakat