• Ośrodek Kultury
    Gminy Wolin
01 lut 2019

„Nie było miejsca dla Ciebie...”

26 stycznia br. w Kolegiacie św. Mikołaja w Wolinie odbył się  koncert „ Nie było miejsca dla Ciebie…” w wykonaniu Chóru Uniwersytetu Szczecińskiego pod dyrekcją  dr. Tadeusza Buczkowskiego. Chór wykonał najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Po raz kolejny koncert dedykowany był pamięci zmarłego księdza prałata Jana Ubermana, proboszcza parafii w Wolinie w latach 1986 – 2013.

czytaj więcej
28 sty 2019

Bezpłatne badania mammograficzne

Rak piersi co roku odbiera życie kilkunastu tysiącom polskich Kobiet – Mamom, Siostrom, Przyjaciółkom. Często Kobiety zbyt późno dowiadują się, że są chore – rak nie boli, w początkowym stadium nie wpływa źle na samopoczucie, dlatego Panie rzadko zadają sobie pytanie, czy ta choroba może ich dotyczyć.

czytaj więcej
23 sty 2019

VII Woliński Orszak Trzech Króli - podziękowania

6 stycznia 2019 roku ulicami 752 miejscowości w Polsce przeszedł jedenasty Orszak Trzech Króli. Pod hasłem "Odnowi oblicze ziemi" Trzej Królowie wędrowali do Stajenki, żeby pokłonić się Dzieciątku Jezus. Wraz z nimi w drogę do Betlejem udało się 1,2 mln uczestników!

czytaj więcej
20 sty 2019

Podsumowanie 27. Finału WOŚP w Wolinie

Wolin po raz kolejny grał razem z Fundacją WOŚP zbierając fundusze „na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

 

Woliński Sztab uzbierał w tym roku rekordową deklarowaną kwotę tj. 39 625,72 zł

 

czytaj więcej

plakat

plakat

plakat

plakat

plakat