• Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji
23 gru 2016

VI Jarmark Bożonarodzeniowy w Wolinie

W środę (21.12.2016 r.)  w Wolinie na targowisku miejskim „Mój Rynek” odbył się VI Jarmark  Bożonarodzeniowy. Na odwiedzających czekały domowe ciasta potrawy wigilijne, świąteczne ozdoby, - wszystkie zostały przygotowane przez sołectwa z naszej Gminy, dzieci  i rodziców z przedszkola, szkół podstawowych oraz osoby prywatne.

czytaj więcej
22 gru 2016

ZIMOWA EDYCJA KARAWANY KULTURY

8 grudnia w Międzynarodowym domu kultury w Międzyzdrojach odbył się koncert zimowej edycji XII Międzynarodowego projektu wymiany kulturowej KARAWANA KULTURY – Christmas Gift of Culture Caravan.

czytaj więcej
29 paź 2016

Sztabowe wieści nr 3

25 finał gra dla dzieci i seniorów. Przyłącz się do akcji. Rozpoczynamy zbiórkę drobiazgów, które pozwolą na zorganizowanie ciekawych atrakcji podczas finału w naszym mieście. Zbieramy wszelkie przedmioty, które są już przez Was nieużywane, a mogą przynieść szczęście drugiej osobie. Czekamy na każdy drobiazg. Przedmioty można przynosić do siedziby Ośrodka Kultury Gminy Wolin (ul. Zamkowa 23). Jeżeli chcesz przekazać duży przedmiot, a nie masz jak do przetransportować – zadzwoń – tel. 512 024 587.

Z góry dziękujemy wszystkim, którzy zechcą wesprzeć organizację 25 finału WOŚP.

czytaj więcej

plakat

plakat

plakat

plakat

plakat

plakat

plakat