• Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji
29 paź 2016

Sztabowe wieści nr 3

25 finał gra dla dzieci i seniorów. Przyłącz się do akcji. Rozpoczynamy zbiórkę drobiazgów, które pozwolą na zorganizowanie ciekawych atrakcji podczas finału w naszym mieście. Zbieramy wszelkie przedmioty, które są już przez Was nieużywane, a mogą przynieść szczęście drugiej osobie. Czekamy na każdy drobiazg. Przedmioty można przynosić do siedziby Ośrodka Kultury Gminy Wolin (ul. Zamkowa 23). Jeżeli chcesz przekazać duży przedmiot, a nie masz jak do przetransportować – zadzwoń – tel. 512 024 587.

Z góry dziękujemy wszystkim, którzy zechcą wesprzeć organizację 25 finału WOŚP.

czytaj więcej
29 paź 2016

Sztabowe wieści nr 2

Wolin gra razem z Orkiestrą podczas 25 Finału w dniu 15.01.2017r.

Sztab #3315 w Wolinie zaprasza wszystkich chętnych do współorganizacji finału w naszym mieście. Masz ciekawy pomysł? Chciałbyś go zrealizować, a nie wiesz jak się do tego zabrać? Chcesz ofiarować pomoc? Zgłoś się do nas – czekamy - tel. 512 024 587, e-mail: sekretariat_mok@o2.pl

czytaj więcej
29 paź 2016

Sztabowe wieści nr 1

Wolin zagra z Orkiestrą podczas 25 finału WOŚP w 2017 roku! Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyraziła zgodę na utworzenie sztabu w Wolinie. W naszym sztabie 50 wolontariuszy będzie kwestować dla ratowania życia  i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopedriatycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Więcej informacji w zakładce SZTAB

czytaj więcej
29 paź 2016

Wolin zagra z Orkiestrą

Wolin zagra z Orkiestrą podczas 25 finału WOŚP w 2017 roku! Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyraziła zgodę na utworzenie sztabu w Wolinie. W naszym sztabie 50 wolontariuszy będzie kwestować dla ratowania życia  i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopedriatycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Więcej informacji o działaniach sztabu są dostępne w zakładce SZTAB WOŚP.

czytaj więcej
21 paź 2016

53. WARSZTATY TEATRALNE

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie organizuje w dniach 26 i 27 listopada (sobota i niedziela) 2016 r. warsztaty teatralne dla pasjonatów teatru, instruktorów i  nauczycieli prowadzących zespoły teatralne i taneczne, a także dla wykonawców indywidualnych (aktorów amatorów i tancerzy) z ruchu scenicznego wspomagającego myślenie o ciele aktora (tancerza) w przestrzeni sceny, a ćwiczenia i zadania mają przekonać uczestników do zastosowania rozwiązań ruchowych i tanecznych w strukturach przedstawień dramatycznych.

czytaj więcej

plakat

plakat

plakat

plakat

plakat

plakat

plakat