• Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji
21 mar 2019

W najbliższy weekend kolejna edycja „Karawany Kultury” (Amber Stars/Dance Islands Open) zaprasza na koncerty, które stają się co raz bardziej popularne pośród mieszkańców i gości Międzyzdrojów i Wolina.


23.03.2019 (sobota) o godz.13:30 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach zaprasza na koncert międzynarodowego przeglądu uczestników. Swoje talenty pokażą dzieci, młodzież i dorośli z Białorusi (miasta Mińsk, Wilejka, Żodino, Borysów, Grodno), z Niemiec (Berlin, Kolonia), Rosji (Sowietskij), Malty (Marsa), Polski (Międzyzdroje, Wolin, Świnoujście).

Dla miłośników poszczególnych kierunków twórczości podajemy orientacyjne godziny przeglądu według nominacji:
13:30 - 14:00 muzyka instrumentalna (m.in. młodzieżowy zespół skrzypcowy, domra, fortepian)
14:00 - 15:30 teatr i recytatorzy (fragmenty spektakli taneczno-muzycznych „Ludwig+Tutta“ i „Alice“, fragment spektaklu muzycznego „Mucha-Cokotucha“ - adaptacja bajki Kornieja Czukowskiego pt. „Muszka Złotobrzuszka“, miniatura teatralna „Historia ławki parkowej“)
15:30 - 16:50 wokal (piosenki dziecięce, estradowe i ludowe)
16:50 - 18:00 taniec (14 grup tanecznych, solo i duety pokazą podczas przeglądu tańce estradowe, ludowe, dziecięce, balet, taniec nowoczesny i współczesny).
Wstęp wolny.


24.03.2019 (niedziela) o godz.16:30 Burmistrz Wolina, Ośrodek Kultury Gminy Wolin, Muzeum Regionalne im.A.Kaubego w Wolinie zapraszają na kolejny koncert z cyklu „Koncerty Rodzinne”. „Wiosenny koncert dla całej rodziny” odbędzie się w Dworku Wolińskim. Z rozmaitym programem wystąpią zespoły i soliści z Białorusi i Wolina. W programie miedzy innymi: młodzieżowy zespół skrzypcowy (miasto Wilejka), fortepian (Mińsk), domra (Grodno), recytatorzy (Żodino, Wolin).
Wstęp wolny.

Fundacja Benefis, Wolin
Foto Organizator